L

Wykaz jednostek organizacyjnych Urzędu Miasta Włocławek działających na podstawie ustawy z dnia 7 września 1991r. o systemie oświaty dla których Gmina Miasto Włocławek jest organem prowadzącym

L. p.

Przedszkole

ulica/telefon

1

Przedszkole Publiczne Nr 4

ul. Kraszewskiego 34

232-64-51

2

Przedszkole Publiczne Nr 6

ul. Gałczyńskiego 9

234-98-31

3

Przedszkole Publiczne Nr 8

ul. Targowa 3

231-42-36

4

Przedszkole Publiczne Nr 9

ul. Łanowa 3

413-46-49

5

Przedszkole Publiczne Nr 12

ul. Bukowa 37/39

232-23-47

6

Przedszkole Publiczne Nr 13

ul. Brdowska 2

234-13-62

7

Przedszkole Publiczne Nr 14

ul. Hutnicza 3a

236-18-58

8

Przedszkole Publiczne Nr 16

ul. Budowlanych 6a

236-16-72

9

Przedszkole Publiczne Nr 17

ul. Wronia 9a

232-69-62

10

Przedszkole Publiczne Nr 19

ul. Urocza 1

236-09-16

11

Przedszkole Publiczne Nr 22

ul. Żwirowa 101

236-22-29

12

Przedszkole Publiczne Nr 25

ul. Rajska 1

236-23-21

13

Przedszkole Publiczne Nr 26

ul. Radosna 3

236-23-98

14

Przedszkole Publiczne Nr 27

ul. Cienista 20

235-51-59

15

Przedszkole Publiczne Nr 29

ul. Dygasińskiego 10

232-26-34

16

Przedszkole Publiczne Nr 30

ul. Kaliska 85

234-97-17

17

Przedszkole Publiczne Nr 32

ul. Kaliska 108

234-17-59

18

Przedszkole Publiczne Nr 35

ul. 14 Pułku Piechoty 5

413-46-60

19

Przedszkole Publiczne Nr 36

ul. Wyspiańskiego 3

235-24-97

 

Szkoła Podstawowa

Obwód

20

Szkoła Podstawowa Nr 2
ul. Żytnia 47
telefon: 233-81-63

Armii Krajowej, Barska, Chabrowa, Kręta, Leśniczówka Dąbrówka, Leśna 1-29 i 2-24, Łanowa, Makowa, Ostrowska, Ostrowy Leśne, Piaski, Polna, Stodólna 2-18 i 1-13, Wojskowa, Zielna 35-69, Żelazne Wody, Żołnierska, Żytnia, 14 Pułku Piechoty

21

Szkoła Podstawowa Nr 3
ul. Cyganka 6/10
telefon: 232-58-35

Bechiego, Bednarska, Biskupia, Browarna, Brzeska, Bulwary Marszałka Piłsudskiego, Cyganka, Fabryczna, Gdańska, Koszarowa, Kowalska, Królewiecka 1-17 i 2-6, Lunewil, Łazienna, Łęgska, Maślana, Matebudy, Ogniowa, Orla, Piekarska, Piwna, Plac Kopernika, Prymasa Karnkowskiego, Rybacka Rzeczna, Rzemieślnicza, Składowa, Solna, Srebrna, Stary Rynek, Stodólna 20-82 i 15-53, Szpichlerna, Szpitalna, Świętego Jana, Targowa, Towarowa, Tumska, Wiślana, Wojska Polskiego, Zamcza, Zapiecek, Zielony Rynek, Złota, Związków Zawodowych, Żabia, 3 Maja 1-25 i 2-24, Prymasa Wyszyńskiego

22

Szkoła Podstawowa Nr 10
ul. Starodębska 21
telefon: 231-53-71

Bojańczyka, Al. Chopina, 40-52, 29-57, Ciasna, Cicha, Dygasińskiego, Kilińskiego, Kościuszki, Królewiecka, 8-44 i 19-51, Krótka, Księdza Skorupki, Mickiewicza, Miedziana, Okrzei 32-82 i 27-85, Piastowska, Plac Wolności, Polskiej Organizacji Wojskowej, Południowa Przechodnia, Przedmiejska, Pułaskiego 30-54 i 27-53, Rakutowska, Reja, Słowackiego, Spółdzielcza, Starodębska, Świętego Antoniego 29-53, 3Maja 27-39 i 26-40, Warszawska, Wolność, Wronia, Zduńska

23

Szkoła Podstawowa Nr 12
ul. Wiejska 29
telefon: 234-15-90

Boczna, Brdowska, Dojazdowa, Doktor Brandt, Dziewińska 17-51
i 28-62, Generała dabrowskiego, Goplana, Guzowska, Kaliska 1-61
i 2-54, Kaszubska, Kruszyńska 2-24 i 1-41, Kujawska, Lotnicza, Łanieszczyzna, Łubna, Matrasia, Mazowiecka, Planty 2-14 i 1-25, Płowiecka, Skarżyńskiego, Warmińska, Wiejska 20-76 i 21-87

24

Szkoła Podstawowa Nr 14
ul. Bukowa 9
telefon: 412-20-40

Bukowa, Bracka, Brzozowa, Chmielna, Al. Chopina 2-38 i 1-29, Cmentarna, Jagiellońska, Jedwabna, Jesionowa, Jodłowa, Kasprowicza, Kombatantów, Komunalna, Kraszewskiego, Leszczynowa, Leśna 31-49 i 26-40, Młynarska, Nowomiejska, Okrężna, Okrzei 2-30 i 1-25, Olszowa, Orzechowska, Paderewskiego, Plac Kolanowszczyzna, Plac Staszica, Polskiego Czerwonego Krzyża, Ptasia, Reymonta, Sadowa, Saperska, Sportowa, Strugaczy, Szczęśliwa, Świętego Antoniego
1-25 i 2-28, Topolowa, Traugutta, Weselna, Wierzbowa, Witosa

25

Szkoła Podstawowa Nr 18

ul. Hutnicza 5/7

telefon: 236-47-15

Ceglana, Chemików, Energetyków, Flisacka, Hutnicza 2 oraz 6- wszystkie, Korabnicka, Mechaników, Ogrodowa, Okrzei 84 i 94 oraz 87 i 89, Rózinowska, Toruńska, Wąska, Wieniecka 2 i 26-wszystkie, Zdrojowa

26

Szkoła Podstawowa Nr 19
ul. Szkolna 13
telefon: 235-52-29

Aleja Jana Pawła II, Bartnicka, Baśniowa, Bluszczowa, Bobrowa, Bociania, Botaniczna, Brzezinowa, Cienista, Cisowa, Daleka, Deszczowa, Dębowa, Dobra, Dolna, Drzewna, Dzika, Harcerska, Iglasta, Irysowa, Jaskółcza, Jaworowa, Jesienna, Kaletnicza, Kolibrowa, Komarowa, Koralowa, Kościelna, Krecia, Kukułcza, Laskowa, Letnia, Letniskowa, Lipowa, Liściasta, Łabędzia, Łosia, Łowiecka, Łubinowa, Metalowa, Michelińska, Mielecińska, Miodowa, Modra, Modrzewiowa, Nowa, Osiedlowa, Paprocia, Parafialna, Parkowa, Pawia, Piękna, Pocztowa, Polanka, Pszczela, Sarnia, Sepia, Skrajna, Skryta, Smocza, Sobolowa, Sokola, Sosnowa, Sowia, Strzelecka, Szewska, Szkolna, Szyszkowa, Szpalerowa, Świetlana, Tęczowa, Trawiasta, Ustronna, Wczasowa, Wiązowa, Wiewiórcza, Wilgi, Wiśniowa, Zachodnia, Zagajnikowa, Zajęcza, Zaułek, Zbieżna, Zielona, Zimowa, Ziołowa, Żbikowa, Żywiczna

27

Szkoła Podstawowa Nr 20

ul. Gałczyńskiego 9

telefon: 234-98-33

Asnyka, Błotna, Broniewskiego, Dziewińska 1-15 i 2-26, Falbanka, Filtrowa, Fredry, Gałczyńskiego, Jelonkowa, Kaliska 63-93 i 56 - 106, Kochanowskiego, Konopnickiej, Korczaka, Kruszyńska 26-36 i 43-91, Kryniczna, Lisia, Łady, Majora Hubala, Matejki, Majora Sucharskiego, Noakowskiego, Nowcy, Orzeszkowej, Popiela, Prezydenta Mystkowskiego, Prezydenta Starzyńskiego, Prusa, Sienkiewicza, Sitowska, Smólska, Studzienna, Szajnowicza-Iwanowa, Wodociągowa, Zacisze, Zbiegniewskiej, Zgodna, Ziębia, Żródlana

28

Szkoła Podstawowa Nr 23

ul. Wyspiańskiego 3

telefon: 234-34-99

Bagienna, Bojakowskiego, Dąbrowskiej, Działkowa, Gajowa, Jastrzębia, Jowiszowa, Kapitulna 61- 95 i 62-108, Kozłowskiego, Krasińskiego, Krucza, Księżycowa, Marsa, Merkurego, Moniuszki, Neptuna, Norwida, Robotnicza, Ruda, Saturna, Skłodowskiej-Curie, Słoneczna, Słowicza, stawowa, Szczygła, Szuwarowa, Trzcinowa, Wenus, Wiejska 89-173 i 78-132, Wieniawskiego, Wilcza, Wodna, Wspólna, Wyspiańskiego, Żurawia

 

Gimnazja

Obwód

29

Gimnazjum Nr 2

ul. Żytnia 47

telefon: 233-33-62

Chabrowa, Kręta, Łanowa, Makowa, Ostrowska, Polna, Stodólna 1-13, 2-18, Zielna, 35-69, 36-68, Żytnia, 14 Pułku Piechoty, Żelazne Wody 19-25c, 20-46a

30

Gimnazjum Nr 4

ul. Wyspiańskiego 3

telefon: 234-69-15

Bagienna, Boczna, Bojakowskiego, Dąbrowskiej, Doktor Brandt, Działkowa, Gajowa, Generała Dąbrowskiego, Jastrzębia, Jowiszowa, Kapitulna 61-95 nieparzyste, 62-108 parzyste, Kozłowskiego, Krasińskiego, krucza, Księżycowa, Lotnicza, Łubna, Marsa, Merkurego, Moniuszki, Nagórskiego, Neptuna, Norwida, Płowiecka, Robotnicza, Ruda, Saturna, Skłodowskiej-Curie, Słoneczna, Słowicza, Stawowa, Szczygla, Szuwarowa, Trzcinowa, Wenus, Wiejska 29-173 nieparzyste, 22-132 parzyste, Wieniawskiego, Wilcza, Wodna, Wspólna, Wyspiańskiego, Żurawia, Żwirki i Wigury

31

Gimnazjum Nr 6

ul. Staszica 1

telefon: 411-09-88

 

Al. Chopina 16-38 parzyste, 15-29 nieparzyste, Bechiego, Bojańczyka, Brzozowa, Bukowa, Bulwary Marszałka Piłsudskiego 2,3,4,Chmielna, Ciasna, Cicha, Dygasińskiego, Jagiellońska, Jesionowa, Jodłowa, Kasprowicza, Koszarowa, Kraszewskiego, Królewiecka, Krótka, Leszczynowa, Łęgska, Miedziana, Młynarska, Ogniowa, Okrężna 2, 1-7, Olszowa, Orzechowa, Paderewskiego, Plac Staszica, Południowa, Polskiego Czerwonego Krzyża, Reymonta, Sadowa, Srebrna, Stodólna 20-82 parzyste, 15-33 nieparzyste, Składowa, Strugaczy, Szczęśliwa, Świętego Antoniego, targowa, Topolowa, Traugutta, Wolność, Wronia, Zielony Rynek, Złota, Związków Zawodowych

 

32

Gimnazjum Nr 9

ul. Wojska Polskiego 27

telefon: 232-68-33

Aleja Chopina 40-52, 31-57, Bednarska, Biskupia, Browarna, Brzeska, Bulwary Marszałka Piłsudkiego 1-3, 5-29 wszystkie, Cyganka, Fabryczna, Gdańska, Kilińskiego, Kościuszki, Kowalska, Księdza Skorupki, Lunewil, Łazienna, Maślana, Matebudy, Mickiewicza, Okrzei 32-82 parzyste, 27-85 nieparzyste, Orla, Piekarska, Piwna, Plac Kopernika, Plac Wolności, polskiej organizacji Wojskowej, prymasa Karnkowskiego, Przechodnia, Przedmiejska, Pułaskiego, Reja, Rzeczna, Rzemieślnicza, Słowackiego, Solna, Spółdzielcza, Starodębska, Stary Rynek, Szpichlerna, Szpitalna, Świętego Jana, Towarowa, Tumska, Warszawska, Wiślana, Wojska polskiego, Wyszyńskiego, Zamcza, Zapiecek, Zduńska, Żabia, 3 Maja

33

Gimnazjum Nr 12

ul. Szkolna 13

telefon: 235-51-03

Aleja Jana Pawła II, Bartnicka, Baśniowa, Bluszczowa, Bobrowa, Bociania, Botaniczna, Brzezinowa, Cienista, Cisowa, Daleka, Deszczowa, Dębowa, Dobra, Dolna, Drzewna, Dzika, Harcerska, Iglasta, Irysowa, Jaskółcza, Jaworowa, Jesienna, Kaletnicza, Kolibrowa, Komarowa, Koralowa, Kościelna, Krecia, Kukułcza, Laskowa, Letnia, Letniskowa, Lipowa, Liściasta, Łabędzia, Łosia, Łowiecka, Łubinowa, Metalowa, Michelińska, Mielęcińska, Miodowa, Modra, Modrzewiowa, Nowa, Osiedlowa, Paprocia, Parafialna, Parkowa, Pawia, Piękna, Pocztowa, Polanka, Pszczela, Sarnia, Sępia, Skrajna, Skryta, Smocza, Sobolowa, Sokola, Sosnowa, Sowia, Strzelecka, Szewska, Szkolna, Szyszkowa, Szpalerowa, Świetlana, Tęczowa, Trawiasta, Ustronna, Wczasowa, Wiązowa, Wiewiórcza, Wilgi, Wiśniowa, Zachodnia, Zagajnikowa, Zajęcza, Zaułek, Zbieżna, Zielona, Zimowa, Ziołowa, Żbikowa, Żywiczna

34

Gimnazjum Nr 14

ul. Leśna 27

telefon: 233-16-44

Al. Chopina 2-14 parzyste, 1-13 nieparzyste, Armii Krajowej, Barska, Bracka, Cmentarna, Jedwabna, Kombatantów, Komunalna, Leśna, Lesniczówka, Dąbrówka, Nowomiejska, Okrężna 4-42, 9-17, Okrzei 1-25, 2-30, Ostrowy Leśne, Piaski, Pl. Kolanowszczyzny, Ptasia, Rakutowska, Saperska, Sportowa, Weselna, Wierzbowa, Witosa, Wojskowa, Żelazne Wody 25e-41, 50-78, Żołnierska

 

Zespoły szkół

Obwód

35

Szkoła Podstawowa nr 5
w Zespole Szkół Integracyjnych Nr 1
ul. Wieniecka 46
telefon: 236-09-15

Szkoła bezobwodowa

36

Gimnazjum nr 5
w Zespole Szkół Integracyjnych Nr 1
ul. Wieniecka 46
telefon: 236-09-15

Szkoła bezobwodowa

37

Zespół Szkół Nr 7
ul. Gniazdowskiego 7
telefon: 234-14-21

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7: Arentowicza, Borowska, Chłodna, Długa, Gniazdowskiego, Jasna, Kapitulna 2-60, 1-59, Kolska, Miła, Mylna, Mokra, Nagórskiego, Niecała, Planty 16-29, 27-91, prosta, Pusta, Sienna, Słodowska, Smolna, Śliska, Węglowa, Wiejska 1-19, 2-18, Zimna, Żeromskiego, Żurska, Żwirki i Wigury; GIMNAZJUM NR 1: Arentowicza, Borowska, Brdowska, Chłodna, Dojazdowa, Długa, Gniazdowskiego, Goplana, Guzowska, Jasna, Kaliska 1-61 nieparzyste, 2-54 parzyste, Kapitulna 2-60 parzyste, 1-59 nieparzyste, Kaszubska, Kolska, Kujawska, Łanieszczyzna, Matrasia, Mazowiecka, Miła, Mokra, Mylna, Niecała,Planty, Prosta, Pusta, Sienna, Skarżyńskiego, Słodowska, Smolna, Warmińska, Węglowa, Wiejska 2-20 parzyste, 1-27 nieparzyste, Zimna, Żeromskiego

38

Zespół Szkół Nr 8

ul. Willowa 8

telefon: 237-16-51

Akacjowa, Azaliowa, Bławatkowa, Bobrownicka, Borówkowa, Brzegowa, Brzoskwiniowa, Bursztynowa, Chełmicka, Cysterska, Dobrzyńska, Figowa, Głogowa, Gościnna, Grabowa, Grodzka, Grzybowa, Górna, Górzysta, Herbaciana, Jagodowa, Jałowcowa, Jarzębina, Jaśminowa, Jemiołowa, Jeżynowa, Kalinowa, Kasztanowa, Klonowa, Konwaliowa, krokusowa, Kulińska, Kwiatowa, Liliowa, Lipnowska, Malinowa, Malwowa, Morelowa, mostowa, Nizinna, Obrońców Wisły 1920 roku, Plażowa, Podgórna, Podlesie, Podmokła, Poziomkowa, Przesmyk, Różana, Ruciana, Sasankowa, Spacerowa, Staromłyńska, Stokrotkowa, Storczykowa, Stroma, Suszycka, Świerkowa, Tarninowa, Widok, Willowa, Wiosenna, Witoszyńska, Wrzosowa, Zawilcowa, Zarzeczewo, Zarzeczewska, Zjazdowa, 3 Warszawskiego Pułku Pontonowego

39

Zespół Szkół Nr 9

ul. Promienna 15

telefon: 236-65-64

Bajeczna, Chocimska, Grunwaldzka, Hoża, Inowrocławska, Junacka, Kawka, Kolejowa, Krzywa Góra, Leopoldowska, Mikanowska, pochyła, Podmiejska, Pogodna, promienna, Pszenna, Radosna, Rajska, Siewna, Skromna, Szara, Tartaczna, Twarda, Wiklinowa, Wydmowa, Wylotowa, Zagrodowa, Zakole, Zakręt, Zalesie, Zatorze, Zbożowa, Żwirowa, Żyzna

40

Zespół Szkół Nr 11

ul. Papieżka 89

telefon: 233-29-40

Celulozowa, Duninowska, Gajówka, Graniczna, Grondy, Jazowska, Kamienna, Kotlarska, Leśnictwo Rybnica, Modzerowska, Myśliwska, Nad Kanałem, Nad Strugą, Nad Zalewem, Okopowa, Osada Rybnica, Papieżka, Płocka, Przemysłowa, Radyszyńska, Rozdroże, Rybnicka, Skalna, Teligi, Uskok, Zielna 1-33

 

Szkoły ponadgimnazjalne

ulica/telefon

41

Zespół Szkół Budowlanych

ul. Nowomiejska 25

232-32-04

42

Zespół Szkół Chemicznych

ul. Bulwary 4

412-54-00

43

Zespół Szkół Ekonomicznych

ul. Bukowa 38/40

232-58-52

44

Zespół Szkół Elektrycznych

ul. Toruńska 77/83

236-22-25

45

Zespół Szkół Nr 5

ul. Toruńska 77/81

236-29-19

46

Zespół Szkół Samochodowych

ul. Leśna 1a

232-58-13

47

Zespół Szkół Technicznych

ul. Ogniowa 2

232-29-74

48

I iceum Ogólnokształcące

ul. Mickiewicza 6

232-29-55

49

II Liceum Ogólnokształcące

ul. Urocza 3

236-65-11

50

III Liceum Ogólnokształcące

ul. Bechiego 1

232-29-65

51

Zespół Szkół Nr 4

ul. Kaliska 108

234-69-60

52

Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy

ul. Leśna 24

413-46-66

53

Zespół Szkół Nr 3

ul. Nowomiejska 21

412-10-41

 

Inne placówki oświatowe

ulica/telefon

54

Zespół Szkół Muzycznych

 

ul. Wiejska 29

231-19-88

55

Centrum Kształcenia Ustawicznego

 

ul. Nowomiejska 25

232-99-50

56

Centrum Doskonalenia i Edukacji

 

ul. Nowomiejska 25

232-43-77

57

Zespół Placówek Nr 1

 

ul. Mechaników 1

236-24-10

58

Poradnia Psychologiczno- Pedagogiczna

ul. Ogniowa 8/10

232-59-18